ATTĒLSNOSAUKUMS / ŠĶIRNEAPRAKSTSCENA

Hibrīdbērzs

"FASCINATION"

Betula albosinensis jeb ķīniešu sudrabbērzs ir vidēja auguma lapu koks ar vaļēju vainagu, kas piešķir tam izteiksmīgu izskatu. Tomēr vispievilcīgākā iezīme ir tā miza, kas mirdz ar spodrinātu vara mirdzumu dažādos rožu rozā un purpursarkanos toņos. Miza graciozi lobās, piedāvājot kontrastējošu medus vai sarkanīgi sarkanbrūnu pamatni ar pelēku ziedēšanu. Betula albosinensis "Fascination" ir lielas un tumši zaļas lapas. Ļoti salcietīgs. PAVAIROTS AR MERISTĒMU METODI.10,00 Eur/gab.

Hibrīdbērzs

"PURPUREA"

Betula pendula purpurea. Lapojuma krāsa jaunām lapiņām tumši sarkana pēc tam tumši purpursarkana. Miza brūngansarkana. Piemērota smilšanai ,mālainai un kūdrainai augsnei. Ļoti ziemcietīgs. Augstums līdz 10m, platums līdz 5m. Audzē krāsu kompozīcijām, apstādījumos, parkos, piemērots auzdēšanai arī pilsētā. PAVAIROTS AR MERISTĒMU METODI.10,00 Eur/gab.

Hibrīdbērzs

"ROYAL FROST"

Pārsteidzošs koks, Betula "Royal Frost" lapas ir tumši purpursarkanas, kas izceļas pret balto mizu. Šīs kontrastējošās funkcijas skaisti pastiprina viena otru un tika panāktas, apvienojot “Whitespire” ar “Crimson Frost”. Aizraujoša, salīdzinoši jauna šķirne, kas tika kultivēta 2006. gadā. Lapojums ir spilgtāks, ja to audzē pilnā saulē, lai arī labi aug daļēji ēnā. Lapas rudenī kļūst dzelteni oranžas, padarot Betula 'Royal Frost' vienu no labākajiem bērziem dažādu krāsu dažādībā. Tam ir taisns stumbrs un pēc 20 gadiem tas var izaugt līdz aptuveni 7 metru augstumam. Dzīvo vismaz 100-120 gadus. PAVAIROTS AR MERISTĒMU METODI.10,00 Eur/gab.

Hibrīdbērzs

"SCHNEVERENDINGER GOLDBIRKE"

Līdz 10m augsts ažūra koks ar zeltainu lapotni visu sezonu. Stumbra miza ir balta. Lapas pavasarī un vasaras pirmajā pusē ir spilgti dzeltenas, vēlāk kļūst zaļgani dzeltenas. Dzeltenie ziedi parādās tajā pašā laikā, kad atveras lapas. Dod priekšroku saulainai vietai, ēnā zaudē lapu dzeltenumu. Salizturīgs. PAVAIROTS AR MERISTĒMU METODI.10,00 Eur/gab.

Hibrīdbērzs

"YOUNGII"

Betula pendula Youngii ir nokarenais āra bērzs. Tas ir maza izmēra un skaistu, nobriedušu kupola formu ar aizkariem līdzīgiem zariem, Young’s Weeping Birch padara to pievilcīgu skatam un veidojas kā jautra slēptuve bērniem. Sasniedz 3-5 metru augstumu. PAVAIROTS AR MERISTĒMU METODI.10,00 Eur/gab.