ATTĒLSNOSAUKUMS / ŠĶIRNEAPRAKSTSCENA

Ceriņi

"AUCUBAEFOLIA"

Platlapu lapu koku krūms, 2-3 m augsts, vasarzaļš, biezs, taisns krūms. Lapas ir neregulāri izšļakstītas, dzeltenas nokrāsas, kuras uzskata par līdzīgām aucuba zaļumiem, novietotas viena pret otru. Ziediem ir pildītie pumpuri, kas atvērti dubultā. Aromātiski ceriņi-ziliem ziediem. Salcietīgs, aug saulainās vietās un paēnā. Mazprasīgs pret augsni. Zied maijā. Pavairots ar MERISTĒMU metodi.8,00 Eur/gab.

Ceriņi

"CHARLES JOLY"

Izaug 2,5 līdz 3m augstumā Ziedi pildīti, purpurkrāsas līdz karmīnsarkani ļoti smaržojoši. Ziedkopa liela, līdz 30cm. Ieteicams stādīt saulainās vai daļēji noēnotās vietās. Ļoti izturīga šķirne pret sausumu, ziemcietīga. Pavairota ar MERISTĒMU metodi. 8,00 Eur/gab.

Ceriņi

"Gaiziņkalns"

Krūma augstums 1,7 - 2,5 m. Krūms vidēji spēcīgs. Ziedi purpursarkanas, pildīti ap 2,7 cm diametrā. Vainagam trīs kārtas. Pārziedot kļūst gaišāki. Ziedkopas vidēji lielas, 15 - 20 cm garas, 11 - 15 cm platas, piramidālas, ļoti blīvas. Zied no jūnija sākuma līdz jūnija vidum. Piemērota augšanai vāji skābas vai neitrālas (pH 6 - 7) vidēji smagas mālsmilts vai smilšmāla augsnes, soliteros un grupveida stādījumos. Pavairoti no audu kultūras. Izcelsmes vieta: "Ogres Meristēmas" 8,00 Eur/gab.

Ceriņi

"KATHERINE HAVEMEYER"

Franču klasiskā šķirne. Izaug līdz 3m augstumā un 2m platumā. Ziedi smaržīgi, pildīti, rozā līdz rozā ar violetu nokrāsu. Ziedkopas lielas līdz 25cm. Ziedi attīstās pakāpeniski, ļoti skaisti izskatās jau ziedošie ziedi, kopā ar vēl neuzziedējušajiem pumpuriem, kas ir tumši violetā krāsā. Aug saulainās vietās, vai pusēnā. Pavairots ar MERISTĒMU metodi.8,00 Eur/gab.

Ceriņi

"KRASAVITSA MOSKVY"

Ziedi lieli, rožaini balti ar violetu tonējumu, vidēji lieli, pildīti, ļoti aromātiski. Zied vidēji agri, bagātīgi, ilgstoši jūnija mēnesī. Krūmi 3 m plaši. Viena no skaistākajām balto ceriņu šķirnēm, izturīga pret sausumu, ziemcietīga. Pavairoti ar MERISTĒMU metodi. 15,00 Eur/gab.

Ceriņi

"Ludvig Van Spaeth"

Krūmi, 3 m augsti un 1,8 m plati. Viena no vecākajām šķirnēm. Aug sārmainā augsnē. Gari, ļoti tumši, vīna sarkani ziedi. Zied vairākas nedēļas no maija beigām līdz jūnija sākumam. Pavairoti no audu kultūras. Izcelsmes vieta: "Ogres Meristēmas" Nav pieejams

Ceriņi

"PRIMROSE"

Zied ar dzeltenīgi baltiem ziediem. Vienīgā dzeltenā ceriņu šķirne. Ierindojas TOP10 pasaulē. Krūmi vidēji augsti līdz 3m platums līdz 2,5m , kupli. Zied ļoti bagātīgi, vidēji agri, zied maija beigās, ziedi smaržīgi. Slikti aug mitrās vietās. Labi augs vidēji smagās, irdenās, trūdvielām bagātās smilšmāla vai mālsmilts augsnēs. Izmanto arī uzziedināšanai ziemā. Pavairots ar MERISTĒMU metodi. 8,00 Eur/gab.

Ceriņi

"Sensācija"

Ziedpumpuri purpursarkani. Ziedi purpursarkani ar izteiktu baltu apmali, vidēji lieli, vienkārši, ar vāju aromātu. Zied vidēji vēlu, mēreni. Krūmi vidēji lieli, reti, nedaudz skraji.Pavairoti no audu kultūras. Izcelsmes vieta: "Ogres Meristēmas" 8,00 Eur/gab.

Ceriņi

"ZNAMJA ĻEŅINA"

Ziedi: sākumā purpursarkani, vēlāk kļūst sarkani - violeti. Zied no maija beigām līdz jūnija vidum. Vēla. Ziedi vidēji lieli ar vieglu aromātu. Ziedkopas lielas, plati piramidālas, blīvas, parasti veidu viens pumpuru pāris. Krūmi vidēji augsti ap 2,5 m, plaši. Zied bagātīgi, sevišķi saulainā vietā. Pavairots ar MERISTĒMU metodi. 8,00 Eur/gab.

Dekoratīvais ķirsis

"KOJO-NO-MAI" (sakura)

PRUNUS INCISA. Dekoratīvs ķirsis, kuru mēs parasti saucam par "Sakura". Paredzēts nelielā dārzā vai apstādījumos, var audzēt arī podā, kā Bosai kociņu. Vasaras sākumā koši zaļa lapotne, kas vasaras beigās krāsojas dzeltena ar sārtu nokrāsu. Ziedi ir gaiši - balti ar rozā nokrāsu pa vidu, zied marta beigās, aprīlī, pirms lapām, atklājot sarkanus pumpurus. Augstums - līdz 2m. Aug diezgan lēni, pieaudzis kociņš ir aptuveni 20 gados. Lapotne plata. Sasniedz līdz pat 50 gadu vecumu.12,00 Eur/gab.

Hortenzija

"ANNABELLA"

Vienai no skaistākajām hortenzijām Annabelle ir milzīgi, krēmīgi baltu seglapu globusi, kas vasaras beigās izskatās kā milzu sniega bumbiņas. Rudenī košās ziedu galviņas izbalē līdz gaiši kaļķainai un tumši zaļai, bet smailās lapas kļūst maigi dzeltenas. Tam ir taisns krūms un tas padara elpu aizraujošu skatu daļēji ēnainā malā, it īpaši, ja to stāda grupās vai kopā ar citām hortenzijām. Hortenzijām nepatīk izžūt. Noņemiet nepareizi novietotos vai slimos dzinumus. Mulčējiet jaunus augus ar labi puvušu kūtsmēslu vai kompostu pavasarī. Hortenzijas var audzēt dārzā vai podā. Pārliecinieties, ka krūmu regulāri piebarojat. Enerģisks augs, kuram nepieciešama atzarošana.10,00 Eur/шт.

Hortenzija

"PINKY WINKY"

Hortenzija ”PINKY WINKY” - izaugs līdz 1,5m augstumā un 1,5m platumā. Ziedi konusveida, divkrāsu - maigi rozā ar baltu galotnīti. Ļoti dekoratīva šķirne, rudenī lapas krāsojas tumši sarkanas. Zied bagātīgi no jūlija līdz oktobrim. Vislabāk hortenzija dārzā jūtas, ja tiek apspīdēta ar rīta sauli, karstajā pusdienas saulē tā ir ēnā, un uz vakara pusi tā atkal var būt saules apspīdēta. Pilnīgā saulē tai būs par karstu, zari stīdzēs, tāpat būs pilnīgā ēnā. Augsnei jābūt skābai, bagātīgai, ūdeni caurlaidošai. Noteikti ir jāveic papildus mēslošana, gan agri pavasarī, gan pirms ziedēšanas un ziedēšanas laikā.Nav pieejams

Hortenzija

"POLAR BEAR"

Izaugot sasniegs 1,5-1,7m augstumu un 1,5m platumu. Ziedi lieli, līdz 40cm, blīvi. Ziedēšanas sākumā balti zaļganīgi, vēlāk kļūst sniegbalti, ziedēšanas beigās kļūst maigi rozā. Zied ļoti bagātīgi no jūlija līdz oktobrim. Vislabāk hortenzija dārzā jūtas, ja tiek apspīdēta ar rīta sauli, karstajā pusdienas saulē tā ir ēnā, un uz vakara pusi tā atkal var būt saules apspīdēta. Pilnīgā saulē tai būs par karstu, zari stīdzēs, tāpat būs pilnīgā ēnā. Augsnei jābūt skābai, bagātīgai, ūdeni caurlaidošai. Noteikti ir jāveic papildus mēslošana, gan agri pavasarī, gan pirms ziedēšanas un ziedēšanas laikā.Nav pieejams

Hortenzija

"WIM'S RED"

Hortenzija "Wims Red" - izaugs līdz 1,5m augstumā un 1,5m platumā. Ziedi konusveida, ziedēšanas sākumā balti, velāk kļūst koši sarkani. Ļoti dekoratīva šķirne, rudenī lapas krāsojas tumši sarkanas. Zied bagātīgi no jūlija līdz oktobrim. Vislabāk hortenzija dārzā jūtas, ja tiek apspīdēta ar rīta sauli, karstajā pusdienas saulē tā ir ēnā, un uz vakara pusi tā atkal var būt saules apspīdēta. Pilnīgā saulē tai būs par karstu, zari stīdzēs, tāpat būs pilnīgā ēnā. Augsnei jābūt skābai, bagātīgai, ūdeni caurlaidošai. Noteikti ir jāveic papildus mēslošana, gan agri pavasarī, gan pirms ziedēšanas un ziedēšanas laikā.Nav pieejams

Jasmīns

"LITTLE WHITE LOVE"

Šis Filadelfs noteikti ir pelnījis, lai tā vārdā būtu vārds mīlestība. Lieli, ļoti aromātiski, dubultā balti ziedi. Atšķirībā no tradicionālajām šķirnēm, mazā baltā mīlestība aug tikai līdz 90cm, kas padara viņu tik universālu un lieliski piemērotu apmalēm, traukiem un smaržīgam dzīvžogam. Filadelfus sirsnīgi sauc par Mock Orange, jo tiem ir ļoti mīlētais citrusaugļu apelsīnu koku aromāts. Šie Kanādas šķirnes ziedi zied visu maiju un jūniju - tie burtiski apņem lapotni. Krāšņais aromāts ieskaus dārzu fantastiskā reiboņā. Lieliski piemērots arī maziem dārziem. Augstums un izplatība 1m. Ļoti ziemcietīgs, daudzgadīgs augs.Nav pieejams

Kalmija

"BLACK EYE"

Ziedpumpuri ir bālgani, augšpusē nedaudz sārti, apakšā nedaudz tumšāki, izbalējuši līdz gaiši brūnai. Ziedi ir kausveida, plaši atvērti, sastāv no 5 ziedlapiņām. Gar vainaga malām ir sarkanbrūna svītra ar kontrastējošu plānu baltu apmali. Zieda iekšpusē ir zīmējums daudzstaru zvaigznes formā. Zieda apakšdaļa ir balta. Katra zieda diametrs ir aptuveni 3cm. Pieauguša auga augstums ir 70cm. Tas dod priekšroku skābām augsnēm ar kūdras piedevu. Gatavojoties ziemai, lai izvairītos no jauno stādu nosalšanas, augus pārklāj ar sausām lapu, skaidām vai egļu zariem. Nobriedušiem augiem nav nepieciešama apsegšana, jo pacieš salu līdz -34°C.10,00 Eur/gab.

Kalmija

"BUMBLEBEE"

Dekoratīvs krūms, kura dzimtene ir Ziemeļamerika, kur aug pamežos un kalnu mežos. Ļoti perspektīvs dārziem vidējā joslā ar skarbām ziemām. Matēta balta iekšpusē un ārpusē ar tumši sarkanu svītru un svītrām. Augstums 1,2-1,3 m. Ziedu lielums no 2,5 līdz 3cm. Kalmijas ziedi veido ziedkopas, uz katra dzinuma veidojas vairāki desmiti gabalu. Ziedēšanas periodā skats ir iespaidīgs, jo krūms zied ļoti bagātīgi. Zied maijā un jūnijā. Ziemcietība līdz -34°C.10,00 Eur/gab.

Kalmija

"DEEP SECRET"

2016.gadā Karla-Hainca Hībera radīta šķirne. Mūžzaļš ziedu krūms no Apalaču kalniem, sasniedz 1,6 metru augstumu. Zied maijā un jūnijā, pārsteidzošiem porcelāna ziediem, ziediņi 2 cm diametrā uz vienas ziedkopas sasniedz līdz 400 ziediņiem. Ziedi pumpuros ir intensīvi bordo sarkanā krāsā. Zieda iekšpuse ir melni sarkana ar baltu zīmējumu centrā. Gar ziedlapu malu iet balta lente. Ziedēšanas laikā krūms izskatās fantastiski, jo pumpuri un ziedi kopā veido brīnišķīgu krāsu gammu. Ļoti ziemcietīgs (-34°C).10,00 Eur/gab.

Kalmija

"ELF"

Mūžzaļš ziedu krūms no Ziemeļamerikas. Sasniedz 1 metru augstumu un 0.8 - 1m platumu . Ziedi parādās maija beigās un zied visu vasaru pārsteidzošiem, 3cm lieliem porcelāna ziediem. Ziedi veidojas no rozā pumpuriem, atveroties tie kļūst gaišāki, un pilnībā uzplaukuši, tie kļūst balti ar spilgti rozā zvaigznes formas rakstu pamatnē. Augs ziedēšanas laikā izskatās pārsteidzošs. Ļoti ziemcietīgs (-34°C).10,00 Eur/gab.

Kalmija

"GINKONA"

Ginkona ir mūžzaļš ziedošs krūms no viršu dzimtas. Krūms kompakts 0,5 - 1,3m augsts, 0,5 - 1,3m plats ar tumši zaļām, spīdīgām eliptiskas formas lapām. Tas aug diezgan lēni. Ziedi ir neparasti skaisti, līdzīgi porcelānam, lielās korimbozās ​​ziedkopās, maijā - jūnijā dzinumu galos parādās lietussargi un pārklāj krūmu ar elegantu cepuri. Zieds ir līdz 4cm diametrā, krāsa raiba - uz gandrīz balta vai sārta fona, neregulārs bordo gredzens, kā arī sarkani un bordo plankumi un triepieni. Ziedēšanas laikā augs izskatās lieliski! Kalmiju ieteicams stādīt skābās (pH 4 - 5,5), auglīgās, labi drenētās augsnēs. Salizturība -32°C.10,00 Eur/gab.

Kalmija

"IDEAL"

2001.gadā Dr. K.-H. Hībera radīta šķirne. Mūžzaļš ziedu krūms no Ziemeļamerikas sasniedz 1,20 metru augstumu. Zied maijā un jūnijā pārsteidzošiem porcelāna ziediem, ziediņi 3,5 cm diametrā uz vienas ziedkopas sasniedz līdz 120 ziediņiem. Gaiši rozā ziedi, balti centrā, iekšpusē svītrains bordo krāsas gredzens. Pumpuros intensīvi rozā. Ziedēšanas laikā krūms izskatās fantastiski, jo pumpuri un ziedi kopā veido brīnišķīgu krāsu gammu. Ļoti ziemcietīgs (-40°C).10,00 Eur/gab.

Kalmija

"JUWELIA"

Jauna šķirne, ko izveidojis selekcionārs Dr. K. Hübbers (K.-H. Hübbers). Jaunie dzinumi ir sarkanā krāsā. Tumši sarkani pumpuri atveras kā rozā zieds, ar gandrīz baltu iekšpusi vainaga pamatnē. Kopā tie rada brīnišķīgu kontrastu. Arī ziedu kāti ir krāsoti sarkanā krāsā. Neparastas krāsas zieds ir pirmais ilgi gaidītais reprodukcijas mērķis. Ziedēšanas laikā krūms izskatās fantastiski. Zied maijā un jūnijā. Pieauguša krūma izmērs (10 gadu vecumā) ir 1,3x1,1 m. Ļoti ziemcietīga.10,00 Eur/gab.

Kalmija

"KALEIDOSCOPE"

Mūžzaļš dekoratīvais krūms no Āzijas kalniem. Ļoti sala izturīgs (līdz pat -34°C). Krūma lapas pēc skata ir līdzīgas Lauru lapām. Aug vairāk platumā, ne garumā. Krāšņi, bagātīgi ziedi, kuri nomaina viens otru. Neprasa īpašu kopšanu.10,00 Eur/gab.

Kalmija

"KARDINAL"

Mūžzaļš ziedu krūms no Ziemeļamerikas sasniedz 1,6 metru augstumu. Zied visu vasaru pārsteidzošiem porcelāna ziediem, ziediņi 3cm diametrā uz vienas ziedkopas sasniedz līdz 140 ziediņiem. Maigi rozā zieds ar sārti baltu viducīti un sarkanu dekoru vidū. Pumpuros intensīvi rozā. Ziedēšanas laikā krūms izskatās fantastiski, jo pumpuri un ziedi kopā veido brīnišķīgu krāsu gammu. Ļoti ziemcietīgs (-40°C).10,00 Eur/gab.

Kalmija

"LATCHMIN"

Kalmiya Latchmin (Letshmin). Augs ir ļoti dekoratīvs un var paciest īslaicīgu sausumu. Bagātīga laistīšana ir svarīga vēlā rudenī, gatavojot kalmiju ziemai. Divas vai trīs reizes sezonā no aprīļa līdz jūnija vidum augi tiek baroti. Kalmija ir pelnījusi dārznieku uzmanību, jo tā ir ļoti perspektīva dārziem vidējā joslā ar skarbām ziemām. 10 gadu laikā krūms sasniedz līdz 100 cm augstumu un 80 cm platumu, plats, blīvs. Lapas platas, eliptiskas, matēti zaļas, 7,3 cm x 4,0 cm lielas. Ziedpumpuri bāli rozā, augšpusē purpursarkani. Ziedi ir sarkansārti, iekšpusē nedaudz tumšāki, ar gaiši rozā ziedlapu malām. Zieda forma ir kausveida un tā diametrs 2,5 cm.10,00 Eur/gab.

Kalmija

"TAD"

Daudzgadīgs mūžzaļš krūms, nepretenciozs audzēšanā, ļoti dekoratīvs visu sezonu. Viens no pirmajiem ziediem dārzā - dzinumu galotnēs no daudziem purpursarkaniem pumpuriem veidojas "vairog" tipa ziedkopas ar baltu ārējo malu un baltiem punktiem uz ziedlapu fona. Izskatās skaisti gan grupā, gan atsevišķi stādījumos. Ainavu dizainā kalmija labi sader ar kadiķiem un citiem skujkokiem. Zieda diametrs - līdz 3 cm, katrā ziedkopā līdz 140 gab. Zied maijā un jūnijā. Ieteicama pusēna. Ļoti augsta slimību izturība, nav jāapstrādā ar fungicīdiem. Iztur līdz -28 grādiem.10,00 Eur/gab.

Kalmija

"VANILLA CREAM"

Dekoratīvais krūms no Ziemeļamerikas, kurš ir pelnījis savu uzmanību arī pie mums, jo ir apveltīts ar fantastiski krāšņiem ziediem un ir neticami izturīgs pret salu (līdz -34°C), kaitēkļiem un slimībām. Zied visu vasaru un 10 gadu laikā sasniedz 2m augstumu. 10,00 Eur/gab.

Kalmija

"WINDMILL"

Mūžzaļais dekoratīvais krūms no Ziemeļamerikas. Jauna šķirne, ko izaudzējis vācu selekcionārs Dr.K.Hībbers (K.-H.Hubbers) no Krānenburgas. Krūmu labākā īpašība ir cildena, veselīga augšana. Gaiši rozā pumpuri attīstās baltos ziedos ar rozā nokrāsu. Zieda iekšējās daļas pamatnē ir sarkans zvaigznes formas raksts ar stariem, kas izplūst no tā. Ziedi ir lieli - līdz 3-4 cm diametrā. Tāpat kā visa Kalmijas, šķirne ir pilnīgi sala izturīga. Iztur līdz pat 32°C.10,00 Eur/gab.

Kalmija

"ZEBULON"

Mūžzaļais dekoratīvais krūms no Ziemeļamerikas. Calmia Zebulon nāk no Vācijas (selekcionārs - K.-H. Hübbers, 2003). Šķirne ir nepretencioza, aug labi, zied ļoti bagātīgi. Ziedi ir līdz 3,8cm diametrā, gaiši rozā krāsā, rotāti ar vienmērīgi sarkaniem plankumiem un sarkanu apmalīti ap centru. Jaunie dzinumi ir sarkani. Koši zaļās Kalmia Zebulon lapas ir iegarenas, mazas. Šim augam labvēlīgi apstākļi būs skābas, mitras, drenētas augsnes, daļēji ēnaina vieta. Ļoti ziemcietīgas, iztur līdz -34°C.10,00 Eur/gab.

Rododendri

"CATAWBIENSE"

Hibrīda šķirne. Kalnu rožveidīgais rododendrs, noapaļots, platlapu mūžzaļais krūms. Šis augs zied pavasara beigās līdz vasaras sākumam. Ļoti labi panes salu. Dod priekšroku vēsai vasaras temperatūrai. Tas labi pacieš rīta sauli, taču ir nepieciešami ēnaini pēcpusdienas apstākļi.Nav pieejams

Rododendri

"HANIA"

Skaists hibrīda mūžzaļais krūms. Skaisti, pilnīgi ziedi bez smaržas. Sasniedz 1-1.1 metru augstumu, platumā 1.3 metri. Patīk rīta saule un vakarpusē ēna. Zied no maijā līdz jūnijam.12,00 Eur/gab.

Rododendri

"NOVA ZEMBLA"

Neliels, blīvs, taisns, mūžzaļš krūms, koši sarkaniem ziedi. Augsti izturīgs rododendrs, kas plaukst vēsākos reģionos, bet ir aizsargāts no ziemas vējiem. Ziedu krāsa saulainākās vietās attīsta dziļi rozā toni. Ļoti izteiksmīgs un skaists, stādot kā ainavas akcentu.12,00 Eur/gab.

Rododendri

"P.J.M. ELITE"

Skaists, kompakts krūms ar pievilcīgu noapaļotu formu, ko pavasarī klāj dinamiskas lavandas-rozā ziedu kopas. Šim P.J.M rododendram, kam piešķirts ziemcietīgums, ir spīdīga, tumši zaļa lapotne, kas rudenī un ziemā iegūst sarkanīgi violetas nokrāsas. Lieliska izvēle apmalēm, masu stādījumiem vai konteineriem. Mūžzaļais krūms.Nav pieejams

Vasaras Rododendrs

"APRICOT"

Hibrīda šķirne. Sasniedz 1,5m augstumu un 1,5m platumu. Oranžas krāsas pildītie ziedi līdz 9 cm diametrā. Zied bagātīgi maija beigās. Ziemcietīga.8,00 Eur/gab.

Vasaras Rododendrs

"CAPARO"

Izveidojis Dr K.-H. Hübbers, 1994. gads. Lēni augošs, kompakts augs. Krāsu festivāls! Daudzkrāsu šķirne: rozā, oranža, laša, dzeltena un balta. Kruzuļainas ziedlapu malas. Augs izturīgs pret miltrasu. Ļoti laba salcietība.8,00 Eur/gab.

Vasaras Rododendrs

"CHRISTOPHER WREN"

Acālija ar platām un stāvām sezonālām lapām. 10 gadu laikā tas izaug līdz 1,5m augstumā un 1m platumā. Lieli ziedi, oranži pumpuros, pēc atvēršanās tumši dzelteni, ar izteiktu, brūni oranžu rakstu uz augšējās ziedlapas. Bagātīgi zied maija otrajā pusē. Nepieciešama saulaina vai daļēji ēnaina vieta, kā arī skāba, trūdvielām bagāta un pastāvīgi mitra augsne. Ļoti ziemcietīga šķirne.8,00 Eur/gab.

Vasaras Rododendrs

"FEUERKOPFCHEN"

2009. gadā Holgera Hahmaņa iegūtā šķirne nāk no selekcionāra nosauktas jaunas acāliju grupas (R. x mixtum). 10 gadu vecumā krūms sasniedz 100cm diametrā un augstumā. Sarkani, viegli smaržīgi ziedi, savākti apaļās ziedkopās, kas atgādina šķirnei "Homebush" raksturīgo ziedkopu formu. Ziedi ir "pilni", sarkanorandžīgi rozīgi, satrveida. Ziedkopas līdz 14cm diametrā, zieda diametrs līdz 6,6cm. Augsta salizturība.8,00 Eur/gab.

Vasaras Rododendrs

"FEUERWERK"

Hibrīda šķirne. Sasniedz 1,5m augstumu un 1,5m platumu. Oranžas krāsas pildīitie ziedi līdz 9 cm diametrā. Zied bagātīgi maija beigās. Ziemcietīga, iztur līdz - 34°CNav pieejams

Vasaras Rododendrs

"KLONDYKE"

Hibrīda šķirne. Sasniedz 1,5m augstumu un 1,2 m platumu, krūma forma apaļa, biezu lapotni. Ziediņi lieli dzelteni-zeltaini ļoti intensīvu krāsojumu. Ziedi ļoti aromātiski. Zied maija beigās, jūnija sākumā. Viena no vērtīgākajām un populārākajām dzeltenajām šķirnēm. Ziemcietīga.8,00 Eur/gab.

Vasaras Rododendrs

"NINA-LISA"

Šķirni izaudzējis vācu selekcionārs Dr.K.-H. Hubbers, reģistrēta 2002. gadā. Krūms veidojas izteikti kupls. Ziedi pumpuros ir oranži. Pēc izplkaukšanas krāsa mirdz no dzelteniem, oranžiem un sarkaniem līdz gaiši rozā toņiem. Ziedlapu malas, īpaši augšdaļa, ir nedaudz viļņotas. Ar maigu aromātu. Augstums - līdz 150cm.8,00 Eur/gab.

Vasaras Rododendrs

"NOTHERN HI LIGHT"

Hibrīda šķirne. Sasniedz 0,9m, krūma forma apaļa, biezu lapotni. Ziediņi lieli - līdz 10 cm, krēmīgi balti. Ziedi ļoti aromātiski, aug pa 7 līdz 10 ziediņiem uz ziedneša. Zied maija beigās, jūnija sākumā. Ziemcietīga - 32°C.Nav pieejams

Vasaras Rododendrs

"OXYDOL"

Hibrīda šķirne. Sasniedz 1-1,8m augstumu un 1-1,3m platumu, biezu lapotni. Ziediņi lieli līdz 9,5 cm, baltā krāsā ar nelielu zeltītu zīmējumu. Ziedi aromātiski. Zied maija beigās jūnija sākumā. Ziemcietīga.8,00 Eur/gab.

Vasaras Rododendrs

"ROSENKÖPFCHEN"

Atvērti ziedi ir purpura rozā, kļūstot vēl tumšāk sarkanīgi neilgi pēc pumpuru atvēršanās. Zieda iekšpuse ir peldējusies dzelteni oranžā krāsā. Ziedlapiņas ir savītas un viļņotas vēl vairāk nekā citām šķirnēm, taču arī šeit atsevišķie ziedi ir samērā cieši kopā, veidojot šo raksturīgo, apaļo ziedu. Krūms veidojas plats un stāvs. Ziemcietība ir ļoti laba. Augstums un platums 10-15 gados: Apmēram 140 x 140 cm. Ziedēt sāk maija sākumā.8,00 Eur/gab.

Vasaras Rododendrs

"SARINA"

Hibrīda šķirne. Sasniedz 1,5m augstumu un 1,2m platumu, krūma forma apaļa, biezu lapotni. Ziediņi lieli līdz 10 cm, no sākuma laša krāsas-oranži, pēc tam laša-rozā. Ziedi ļoti aromātiski. Zied maija beigās jūnija sākumā. Ziemcietīga.8,00 Eur/gab.

Vīteņsausserdis

"SEROTINA"

Vīteņsausserdis. Lonicera periclymenum. Vasarzaļš, smaržīgs vīteņaugs. Augstums 3 - 4 m. Lapas zaļas. Ziedi purpura tonī, ar krēmkrāsu. Zied no jūlija līdz septembrim. Ogas sarkanas.7,00 Eur/gab.